Loading...

(Just one moment)

W trosce o trwałość małżeństwa

Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie działające w dekanacie świętokrzyskim zorganizowało spotkanie dla małżonków, którzy 10 lat temu  przed ołtarzem ślubowali sobie miłość i wierność. Spotkanie odbyło się dnia 14 maja br. na Świętym Krzyżu. Mszy św. przewodniczył ks. Jerzy Beksiński  – dziekan dekanatu świętokrzyskiego , zaś słowo Boże  wygłosił ks. Wiesław Surma – diecezjalny duszpasterz rodzin. Po Mszy św. małżonkowie mogli wysłuchać konferencji wygłoszonej przez panią dr Krystynę Zając z Nowego Sącza, która ukazując  przykład pięknego życia małżeńskiego Joanny i Piotra Molla, przypomniała jubilatom, że małżeństwo jest jedną z dróg do świętości.  W jej wystąpieniu  można było usłyszeć wiele cennych i praktycznych wskazówek odnoszących się do wzajemnych relacji małżeńskich. Spotkanie zakończyło się wspólną agapą i wręczeniem małżonkom jubileuszowych pamiątek.

KCPR  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *