Loading...

(Just one moment)

Wizytacja Kanoniczna

28 kwietnia 2017 roku nasza parafia przeżywała wizytację kanoniczną której dokonał J. E. Ks. Bp. Edward Frankowski. Wizytacja to szczególny czas dla wspólnoty całej parafii, gdy Biskup, jako następca Apostołów – przychodzi do małej owczarni, aby przyjrzeć się jej radościom i troskom oraz aby modlić się wraz z nami i umocnić swoim słowem naszą wiarę.
Tylko w duchu wiary możemy dostrzec głębokie znaczenie tej wizytacji i tak też chcemy patrzeć na ten czas, i prosić Dobrego Pasterza, aby dotknął nas swoją łaską i odnowił nasze życie. Ks. Biskup nawiedził naszą szkołę spotkał się z nauczycielami uczniami i personelem szkoły następnie odwiedził chorych. Kolejnym punktem wizytacji była modlitwa koronką do Bożego Miłosierdzia na cmentarzu za zmarłych. Zwieńczeniem wizytacji była wspólna Eucharystia której przewodniczył Ks. Bp. i wskazał nam w homilii kierunek jak podążać za Chrystusem i stawać w obronie tego co „NASZE OJCZYSTE  TEGO  CO POLSKIE”  by przezwyciężać to wszystko co nas niszczy. Po zakończonej Eucharystii Przedstawiciele parafii wyrazili podziękowania za dar obecności tak dostojnego gościa wśród nas. 

345 thoughts on “Wizytacja Kanoniczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *