Koncert kolęd

W atmosferze Świąt Bożego Narodzenia w niedzielę 27.01.2019r. w Kościele Parafialnym w Rudkach odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek. Podczas wspaniałego koncertu wystąpili: Maja Sala, Marta Żelazowska, Maksymilian Żebrowski, Gabrysia Marzec, Karolinka Marzec oraz Agata Sałata. Przez godzinę mogliśmy słuchać pięknych kolęd i pastorałek a artyści wprowadzili nas w ciepły świąteczny klimat jaki odczuć można było podczas koncertu w Rudkach. Gospodarzami koncertu byli ks. Stanisław Szuba,ks. Marek Krawczyk, Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Słupia- Pan Andrzej Gąsior, Nasze Rudki, Serwis i Sosnówka oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Rudkach. Pomimo mroźnej aury publiczność nie zawiodła i wysłuchała koncertu w wielkim skupieniu, a wokaliści zostali wspaniale przyjęci. Tak dobry kontakt artystów ze słuchaczami stanowi najlepsze podsumowanie koncertu. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim wykonawcom oraz publiczności, która cały czas ocieplała atmosferę, zachęcała do pozbycia się stresu i dopingowała solistów. Do zobaczenia za rok.

Źródło: Centrum Dziedzictwa Gór Świętokrzyskich