Loading...

(Just one moment)

Imieniny Księdza Proboszcza

W niedzielę 2 marca nasza wspólnota parafialna, przeżywała dzień imienin naszego Księdza Proboszcza Kazimierza Hary. Msza św. w intencji Solenizanta została sprawowana o godz.11.30.

Po Eucharystii życzenia złożyły poszczególne grupy, m.in. przedstawiciel Wójta Gminy Nowa Słupia, Liturgiczna Służba Ołtarza, Dyrekcja Zespołu Szkół w Rudkach, dzieci, młodzież oraz Rada Parafialna w imieniu całej naszej wspólnoty. Ksiądz Proboszcz podziękował wszystkim parafianom za pamięć, dar modlitwy i życzenia.

Na zakończenie Mszy św. czcigodny Solenizant obdarował wszystkich uczestników Liturgii słodyczami.

Życzenia od całej wspólnoty parafialnej złożył Pan Michał Warchalewski – Przewodniczący Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Oto ich treść:

Ze wszystkimi tutaj zgromadzonymi chcemy złożyć najlepsze życzenia, przede wszystkim Bożej radości, aby towarzyszyła Ci ona w każdym dniu kapłańskiej posługi oraz wielu życzliwych serc ludzkich, gotowych przyjść Ci z pomocą w głoszeniu Dobrej Nowiny.

Modlimy się dzisiaj, by Bóg błogosławił Tobie oraz obdarzał nieustannie swoją łaską i pokojem. Życzymy Tobie, byś przez całe swoje życie podążał z ufnością i nadzieją za Panem w wytrwałości, spokoju i pogodzie ducha.

Życzymy również wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

Przyjmij, proszę, te życzenia od naszej Wspólnoty Parafialnej, Nauczycieli, Uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego oraz Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *