Loading...

(Just one moment)

Rekolekcje wielkopostne

W dniach od 30 marca do 2 kwietnia nasza wspólnota parafialna przeżywała rekolekcje wielkopostne, prowadzone przez księdza Jana Rokosza – proboszcza parafii w Nowym Skoszynie.

Rekolekcje rozpoczęły się w niedzielę kazaniem pasyjnym podczas Gorzkich Żali. Od poniedziałku do środy w naukach uczestniczyli uczniowie z Zespołu Szkół w Rudkach. Wtorek był dniem spowiedzi świętej.

Każde rekolekcje parafialne są czasem skupienia i wyciszenia. Możliwością spojrzenia na swoje życie oczami wiary i wartości, które są nieprzemijalne. Dziękujemy Ojcu rekolekcjoniście za ukazanie nam istoty wiary w Boga i sensu życia. Za przekazanie swojego doświadczenia obecności Boga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *