Dziękczynienie za I Komunię Świętą

20 maja 2014 r. wraz ze swoimi rodzicami, ks. Rafałem Kusiakiem oraz z wychowawczyniami – p. Marianną Brzezińską i p. Agnieszką Rogulą, pojechaliśmy na wycieczkę pokomunijną do Częstochowy. Po przybyciu na Jasną Górę najpierw udaliśmy się stacjami Drogi Krzyżowej, którą prowadził  ks. Rafał. Później mieliśmy troszkę wolnego czasu na zwiedzanie Sanktuarium.

O godz. 13.30 przebrani w stroje komunijne uczestniczyliśmy we Mszy Św. .

Wielkim przeżyciem było dla nas oglądanie odsłonięcia Cudownego obrazu Matki Bożej. W drodze powrotnej zwiedziliśmy również Sanktuarium w Gidlach.

Troszkę zmęczeni, ale w świetnych humorach wróciliśmy do domu.

Dziękujemy !!!

Uczniowie klas drugich