Pożegnanie ks. Rafała Kusiaka

Z dniem 30 czerwca, obecny wikariusz naszej parafii ks. Rafał Kusiak zakończył swoją pracę duszpasterską w Rudkach i został skierowany przez księdza biskupa Krzysztofa Nitkiewicza na studia specjalistyczne na kierunku „dziennikarstwo i komunikacja społeczna” w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Dziękujemy ks. Rafałowi za jego roczną posługę duszpasterską w naszej parafii i życzymy mu Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Kapłanów na czas studiowania i w dalszej pracy.

Nowym wikariuszem parafii w Rudkach został ks. Sylwester Gaweł, który podejmie swoje obowiązki od 1 sierpnia br. Ks. Sylwester pochodzi z parafii p.w. św. Stanisława B.M. w Osieku. Święcenia kapłańskie otrzymał w dniu 19 czerwca 2014 r.

ks. Kazimierz Hara

One thought on “Pożegnanie ks. Rafała Kusiaka