Loading...

(Just one moment)

1 i 2 listopad

1 listopada Kościół Katolicki wspominał Wszystkich Świętych. To Ci, którzy, jak wierzymy i wyznajemy osiągnęli już Życie Wieczne i oglądają Boga Takim Jakim Jest, ciesząc się z tego, że z Nim mogą przebywać. Msze Święte w naszej świątyni sprawowane były tak, jak w niedzielę, czyli o 7:30, 9:00 i 11:30. Po Mszy Świętej o godzinie 11:30 miała miejsce procesja z modlitwą wypominkową na Stary Cmentarz.

2 listopada Kościół wspominał wszystkich wiernych zmarłych. Msze Święte w tym dniu sprawowane były o godzinie 9:00 i 17:00. Po Mszy Świętej o godzinie 9:00 odbyła się procesja z modlitwą wypominkową na Nowy Cmentarz.

W Oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych (do 8 listopada) w naszym kościele odnawiany był Różaniec z modlitwą wypominkową za naszych bliskich zmarłych.