60-lecie Gminnego Klubu Sportowego

Dziś (10.09.) obchodzimy jubileusz 60-lecia Gminnego Klubu Sportowego w Rudkach. Obchody rozpoczęły się uroczystą Mszą Świętą o godz. 11:30, której przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ksiądz Franciszek Sałęga, proboszcz parafii pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela w Grzegorzowicach. Koncelebrował ją także ksiądz Marek Krawczyk, wikariusz Naszej parafii. Ksiądz Franciszek w swojej Homilii nawiązał do przypowieści o talentach, która odczytana została podczas Eucharystii. Podkreślił, że talenty otrzymane od Boga należy rozwijać. Nawiązał również do historii Gminnego Klubu Sportowego. Po Mszy Świętej dalsze uroczystości przeniosły się na teren Gminnego Klubu Sportowego.

Z okazji jubileuszu życzymy samych sukcesów w rozgrywkach oraz Obfitości Łask Bożych.