Loading...

(Just one moment)

Diecezjalne Spotkanie Młodych w Nisku

W sobotę, 21 września, nasza parafialna młodzież uczestniczyła w Diecezjalnym Spotkaniu Młodych w Nisku, aby wspólnie ze swoimi rówieśnikami z radością wychwalać Boga.

Nasza skromna grupka 13 osób, wyruszyła z samego rana, aby swój pobyt na Dniach Młodych rozpocząć Mszą św. w kościele stacyjnym w Nowosielcu. Następnym punktem programu były prace w grupach, po których nastąpił przejazd do Niska. Tam wraz z innymi młodymi ludźmi przy wspólnej zabawie, tańcach, koncertach i świadectwach wyznaliśmy naszą wiarę w Boga.

Czekamy teraz na następny rok, aby tym razem w Sandomierzu, spotkać się na kolejnych Dniach Młodych.

 

One thought on “Diecezjalne Spotkanie Młodych w Nisku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *