Loading...

(Just one moment)

Dekanalny turniej Tenisa Stołowego Ministrantów i Lektorów

W sobotnie południe, 1 marca 2014 r. w parafii Łagów rozegrany został turniej Ministrantów i Lektorów w Tenisie Stołowym Dekanatu Świętokrzyskiego. Do walki o zwycięstwo stanęło 17 ministrantów i lektorów z parafii Baćkowice, Łagów, Raków i Rudki. Naszą parafię reprezentowali: Bartłomiej Góra, Michał Kozłowski, Patryk Skrzyński, Jakub Świstak.

Po zaciętej rywalizacji zwycięzcą okazał się zawodnik z Rakowa – Sebastian Wesołowski, pewnie wygrywając swoje pojedynki. Na drugim miejscu uplasował się reprezentant Baćkowic – Konrad Guliński. Trzecie miejsce zajął Mateusz Wiewiór z Baćkowic, a czwarte Michał Kozłowski z Rudek.

Zakończeniem turnieju była wspólna modlitwa w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza dekanatu świętokrzyskiego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *