Zmiany personalne (aktualizacja)

Zmiany personalne (aktualizacja)

Z posługi administratora naszej parafii został zwolniony ksiądz Stanisław Szuba, proboszcz parafii pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski w Nowym Skoszynie (Dekanat Kunów). Był administratorem od września 2018 roku. Nowym administratorem zostaje mianowany ksiądz Stanisław Zioło, proboszcz parafii pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego w Rzeczycy Ziemiańskiej (Dekanat Zaklinów).

Uroczyste wprowadzenie księdza Stanisława Zioło na urząd administratora odbędzie się w niedzielę 17 lutego na Mszy Świętej o godzinie 11:30. Serdecznie zapraszamy.

Pragniemy jednocześnie poinformować, że z posługi wikariusza w naszej parafii zostaje zwolniony ksiądz Marek Krawczyk. Posługę tą w naszej parafii pełnił od sierpnia 2017 roku. Ksiądz Marek Krawczyk został mianowany wikariuszem parafii pod wezwaniem Świętego Bartłomieja Apostoła w Majdanie Królewskim (Dekanat Raniżów).

Na dalsze lata posługi i pracy duszpasterskiej życzymy księdzu Stanisławowi i księdzu Markowi Obfitości Bożych Łask, błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Częstochowskiej, Patronki naszej parafii. Szczęść Boże!