Ksiądz Stanisław Zioło administratorem naszej parafii

Ksiądz Stanisław Zioło administratorem naszej parafii

Dziś (17.02.) podczas Mszy Świętej o godzinie 11:30 odbyło się uroczyste, kanoniczne wprowadzenie księdza Stanisława Zioło na urząd administratora naszej parafii. Wprowadzenia dokonał ksiądz Krzysztof Kozieł, Dziekan Dekanatu Świętokrzyskiego, proboszcz parafii pod wezwaniem Świętego Michała Archanioła w Łagowie. W imieniu parafian księdza Stanisława przywitali przedstawiciele rady parafialnej:

Czcigodny księże Stanisławie,

W imieniu całej wspólnoty parafialnej pragniemy Cię gorąco powitać w tym pięknym kościele pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej w Rudkach. Witając, zapewniamy, że będziemy Cię wspierać modlitwą, pomocą i pracą w Twojej kapłańskiej posłudze. Życzymy wytrwałości i odwagi w realizowaniu wyznaczonych celów, życzliwości ludzkich serc oraz wszelkiego dobra na lata pracy w naszej parafii. Niech Bóg w Trójcy Przenajświętszej będzie dla Ciebie siłą w posłudze, a Maryja – Matka Kapłanów otacza płaszczem Swej Matczynej Opieki. Prowadź nas w wierze ku Zbawieniu.

Szczęść Boże.

Księdzu Stanisławowi życzymy Obfitości Bożych Łask, błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Częstochowskiej, Patronki naszej parafii.