„Nie ma Go tu, bo zmartwychwstał, jak powiedział.” Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

„Nie ma Go tu, bo zmartwychwstał, jak powiedział.” Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Alleluja, Jezus Żyje! Trzeciego dnia z rana wyszedł z Grobu, jak zapowiedział. Z miłości do na Zwyciężył Śmierć, aby nam darować Życie Wieczne w Królestwie Jego i Jego i naszego Ojca. Nieważne, co dzieje się w naszym życiu, na świecie. On zawsze Zmartwychwstaje, lecz prawdziwe Jego Zmartwychwstanie musi odbyć się w Naszych duszach.

Uroczystej Mszy Świętej Rezurekcyjnej przewodniczył ksiądz Stanisław Zioło – administrator naszej parafii. Ze względu na panującą sytuację nie było Procesji wokół kościoła. O godzinie 6:00 rozbrzmiały dzwony, a chwilę potem wyruszyła Procesja z Grobu do Ołtarza, gdzie ksiądz dokonał Uroczystego Błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem.

Wszystkim parafianom oraz ich rodzinom składam najserdeczniejsza życzenia. Zdrowych, Spokojnych, Radosnych i Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Z Nim wszystko jesteśmy w stanie przezwyciężyć, nawet obecną sytuację. Prośmy Go, aby oddalił od nas, z którą się borykamy My, jako Naród oraz cały świat. – ksiądz Stanisław Zioło – administrator