Zmarł ksiądz Jan Mazur

Zmarł ksiądz Jan Mazur

Z przykrością informuję, że dziś do Pana odszedł ksiądz Jan Mazur.

Ks. Jan Mazur urodził się 4 maja 1960 roku w Stalowej Woli. Studia filozoficzno-teologiczne odbył w WSD w Przemyślu w latach 1980–1986. Święcenia kapłańskie przyjął dnia 21 czerwca 1986 roku.Jako wikariusz pracował w parafii: Krościenko Wyżne (01.07.1986–30.06.1988), Jarosław – Kolegiata (01.08.1988 – 24.06.1991), Stalowa Wola – św. Florian (25.06.1991–06.07.1996).W latach 1996-2016 pełnił urząd proboszcza w parafii Św. Apost. Piotra i Pawła w Olbięcinie. W 2016 roku został proboszczem w parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Rudkach. Od 2020 roku pełnił obowiązki kapelana Domu Pomocy Społecznej „Barka” w Janowie Lubelskim.

Informację o uroczystościach pogrzebowych nie są jeszcze znane, ale na pewno o nich poinformuję w osobnym wpisie.

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…