Loading...

(Just one moment)

Powitanie nowego wikariusza

W niedzielę 3 sierpnia podczas każdej Mszy św. ks. proboszcz Kazimierz Hara w imieniu parafii witał nowego wikariusza – ks. Sylwestra Gawła, składając mu równocześnie życzenia: „obfitości Bożych łask oraz wiele radości i pokoju z pełnienia posługi duszpasterskiej”. Na zakończenie głównej Mszy św. o godz. 11.30 Przewodniczący Parafialnej Rady Duszpasterskiej – Michał Warchalewski, w imieniu wszystkich grup parafialnych życzył nowo mianowanemu wikariuszowi: „owocnej posługi kapłańskiej w naszej wspólnocie”.
Ks. Sylwester otrzymał święcenia kapłańskie w czerwcu br. Troską duszpasterską obejmie on w naszej parafii przede wszystkim dzieci i młodzież, katechizując w szkole – jak również prowadząc grupy działające przy kościele. Zajmie się liturgiczną służbą ołtarza, scholą i Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży.
Podczas powitania ks. wikariusza, Przewodniczący Rady Parafialnej skierował także słowa podziękowania do ks. proboszcza w drugą rocznicę jego posługi duszpasterskiej w parafii Rudki, zapewniając jednoczenie o wsparciu w dalszej pracy dla dobra Wspólnoty Parafialnej.
Rada Parafialna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *