Loading...

(Just one moment)

Pielgrzymi z Rudek u Pani Jasnogórskej

IMAG0166

W pierwszą sobotę miesiąca – 6 września 2014 r. 110. osób z naszej parafii wzięło udział w autokarowej pielgrzymce na Jasną Górę. Pielgrzymi uczestniczyli najpierw w nabożeństwie Drogi Krzyżowej, którą na jasnogórskich wałach poprowadził ks. proboszcz Kazimierz Hara, a następnie w Mszy św. w Kaplicy Cudownego Obrazu, modląc się za przyczyną Matki Bożej Częstochowskiej za całą naszą parafię. Drugim ważnym miejscem pielgrzymowania w tym dniu było Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej, Patronki Rodzin. Zgromadzeni tam wierni wypraszali potrzebne łaski dla swoich bliskich.

Cała pielgrzymka upłynęła w atmosferze radości, śpiewu i modlitwy. Pielgrzymi wyrazili chęć zorganizowania parafialnej pielgrzymki do Łagiewnik i Kalwarii Zebrzydowskiej w okresie wiosennym.

Siostry Kół Żywego Różańca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *