Loading...

(Just one moment)

Finał konkursu”Z Pismem Świętym w trzecie tysiąclecie”

Do Sandomierza na Finał XVIII Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Z Pismem Świętym w trzecie tysiąclecie” pojechali uczniowie naszej szkoły Dorota Kwiecień, Kinga Kałuża, Bartosz Skrzyniarz jako zwycięzcy etapu  dekanalnego którym towarzyszył ks. Sylwester. Konkurs rozgrywany był w dwu kategoriach: szkoły podstawowej i gimnazjum i obejmował zakres wiedzy z treści ksiąg Listu do Rzymian oraz 1 i 2 Listu do Koryntian.

Etap diecezjalny składał się z części pisemnej w której finaliści musieli odpowiedzieć na 25 pytań konkursowych.  Uczestników konkursu odwiedził bp Krzysztof Nitkiewicz, który pogratulował młodym ich wiedzy biblijnej podkreślając równocześnie znaczenie Słowa Bożego w pogłębianiu i kształtowaniu osobistej wiary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *