Loading...

(Just one moment)

Uroczystości Odpustowe

Gwiazdo śliczna wspaniała, Częstochowska Maryjo- słowa tej pieśni zabrzmiały w uszach zgromadzonych wiernych na początku uroczystej sumy odpustowej w naszej parafii. Eucharystii na którą przybyli zaproszeni kapłani, parafianie, goście, przewodniczył i homilię wygłosił ks. dr Jan Biedroń Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu. Przed procesją Eucharystyczną ks. Proboszcz wyraził wdzięczność zaproszonym gościom jak i  wszystkim przybyłym na uroczystości odpustowe. Wspólną modlitwę zakończyliśmy podniośle odśpiewanym Te Deum. Dopełnieniem uroczystości odpustowych była procesja różańcowa o zmierzchu ulicami Rudek która zgromadziła wielu parafian, we wspólnej modlitwie polecaliśmy Matce Najświętszej naszej Patronce wszelkie potrzeby parafian. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *