Loading...

(Just one moment)

Pielgrzymka do Częstochowy i Leśniowa

Tuż o świcie 6 września liczna grupa parafian bo 107 osób wraz z duchowym opiekunem ks. Proboszczem udali się na pielgrzymkę autokarową do „Duchowej Stolicy” naszego kraju aby pokłonić się i hołd oddać naszej Matce i Królowej.  Wspólne pielgrzymowanie rozpoczęli od nabożeństwa drogi krzyżowej które odprawili na wałach Jasnogórskich, następnie przed Cudownym Obliczem Panienki Jasnogórskiej wspólnie celebrowali Eucharystię.  W drodze powrotnej odwiedzili także sanktuarium Maryjne w Leśniowie tam Matce Bożej Leśniowskiej patronce rodzin i małżeństw zawierzyli wszystkie rodziny i małżeństwa z naszej parafii a także tych którzy przygotowują się do założenia rodziny. Pątnicy wrócili duchowo umocnieni pełni wiary i entuzjazmu, a także pełni radości którą dzielą się ze swoimi najbliższymi. IMAG0229

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *