Loading...

(Just one moment)

Duchowa Adopcja Bierzmowanego

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Rudkach zachęca wszystkich parafian do udziału w Duchowej Adopcji Bierzmowanego. Akcja ma na celu modlitewną pomoc młodzieży z terenu naszej parafii, przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania.

Ze stolika, w kościele można pobrać deklaracje, które po wypełnieniu wrzucamy do skrzynki z intencjami. Każdej osobie, która zdecyduje się na duchową adopcję zostanie anonimowo przypisana jedna osoba bierzmowana, za którą adoptujący deklaruje modlitwę albo jakieś wyrzeczenie. Taka adopcja trwa do momentu przyjęcia sakramentu bierzmowania, czyli do 2014 roku.

Zasady adopcji:

1. Wypełniamy deklarację przystąpienia do adopcji i wrzucamy ją do skrzynki intencji w kościele;

2. Po kilku dniach otrzymujemy na podany adres zamieszkania potwierdzenie przystąpienia do Duchowej Adopcji Bierzmowanego;

3. Do naszej deklaracji i chęci modlitwy zostaje przypisana jedna osoba, która w tym roku szkolnym przyjmie sakrament Bierzmowania w parafii w Rudkach;

4. Pamiętamy o codziennej modlitwie w intencji bierzmowanego;

5. Zarówno adoptujący, jak i adoptowany pozostają anonimowi;

6. Po Bierzmowaniu będzie możliwość poznania osoby adoptującej i adoptowanej;

 

 

Deklaracja

Postanawiam mocno i przyrzekam, że od dnia dzisiejszego biorę w duchową adopcję jedną osobę bierzmowaną z parafii w Rudkach, której imię nie jest mi znane, aby do momentu Bierzmowania, każdego dnia, modlić się o światło Ducha Świętego i potrzebne łaski w dojrzałym wyznawaniu swojej wiary dla tej konkretnej osoby. Amen!

Moimi zobowiązaniami adopcyjnymi będą:
• jedna Tajemnica Różańca Świętego lub ofiarowane cierpienie, choroba, wyrzeczenie.
• oraz codzienna modlitwa swoimi słowami do Ducha Świętego.

[si-contact-form form=’3′]

One thought on “Duchowa Adopcja Bierzmowanego

  1. Dobry serwer będzie nosił odpowiednio dużo zasobów (świadomości oraz procesora), aby w wysoce sprawny sposób obsłużyć ruch wytwarzany przez odbiorców Twojej szafki lub aplikacji. Serwer współdzielony umożliwi nowym kontrahentom z Twojej firmy przyjmowanie z zapasów na serwerze w obecnym pojedynczym czasie, co Ty, dzięki czemu nie będziesz narzekać żadnych przestojów podczas robienia prac renowacyjnych lub aktualizacji oprogramowania na serwerze.

    https://sites.google.com/view/jaki-serwer-warto-kupic/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *